<link href='/static/css/share.css' type='text/css' rel='stylesheet' />

پادکست نوبانگ - ۷

13 فوریه 2015، ساعت 14:08

برکناری مدیر اداره کتاب، درسگفتار احمد پوری: چراغ زرد و احتیاط در ترجمه شعر، گفتگو با مانیا اکبری فیلمساز و نویسنده درباره تابوشکنی در ادبیات و داستان‌خوانی. این پنجمین برنامه نوبانگه. ممنون از همراهی تک‌تک شما. پیشنهادها و فایل‌های صوتی‌تون رو دریافت کردیم و گوش کردیم.

سوال این هفته‌ی ما از شما اینه: به نظر شما دلیل اصلی پایین بودن سرانه مطالعه در ایران چیست؟

کافیه جواب‌ها، پیشنهاد، انتقاد و هر نظری که دارید رو با موبایل یا رکوردر برامون ضبط کنید و بفرستید. اگر هم خواستید برامون همین‌جا بنویسید یا با عنوان «پادکست نوبانگ» ایمیل بزنید. یادتون باشه که حتی می‌تونین طرح یا موضوع یه پادکست بهمون پیشنهاد بدین و در تولیدش هم کمک کنید:

[email protected]

پادکست نوبانگ - ۷

نظر شما ثبت شد و پس از بررسی مدیریت سایت منتشر خواهد شد.

 • hushyar

  موفق باشید
  22 فوریه 2015، ساعت 22:23 پاسخ
  • ویراستار نوگام

   ممنون‌ایم، دوست عزیز.
   23 فوریه 2015، ساعت 0:24 پاسخ
 • بیدار

  با سلام و خسته نباشید با مدیران نوگامنخواندن کتاب در ایران خیلی چیزها هستند ک من به انها را میگویم یکی از انها بی اطلاعی از کتاب تبلیغات در کتاب نمیشود کتاب بیرون می اید خیلی کتاب کتاب خوبی است ولی مردم از ان از متن ان خبر ندارند دومین چیز هنرمندان ما مخصوصا بازیگران و خوانندگان ایران میتوانند به کتاب خواندن کمک کنند اما فلان خواننده یا فلان بازیگر یک میلیون طرفدار دارد اما تبلیغی در مورد یک کتاب نمیکنداین من میدونم شما هم میدانید که کتاب سانسور میشود این سومینش بودچهارم در مدرسه یا دانشگاه در مورد کتاب بیرون از مدرسه صحبت نمیکنند تحقیق نمیکننددر اخر اگر پیشنهاد من را قبول بفرمایید بخشی یا جایی از سایت را برای تبلیغات کتاب خوب و خواندنی بگذارید با تشکر
  6 مارس 2015، ساعت 20:17 پاسخ